Terminal dedykowany dla weterynarzy

Z przyjemnością Informujemy o specjalnej ofercie dedykowanej dla zakładów weterynaryjnych w całej Polsce!. Dotychczasowa współpraca z okręgowymi Izbami pozwala  nam obsługiwać kilkaset zakładów leczniczych na terenie  całego kraju.

Zakładom, które do tej pory nie akceptowały płatności kartami możemy zaproponować dołączenie do programu dotyczącego upowszechnienie akceptacji płatności bezgotówkowych w Polsce, którego jesteśmy jednym z głównych uczestników. Powala on na zupełnie darmową akceptację płatności kartami. Wszystkie koszty pokrywane są przez Fundację. 

Dla zakładów leczniczych, które współpracują z innym firmami proponujemy bardzo korzystne, promocyjne warunki  (pomagamy  w zmianie  dotychczasowego operatora) .

Dla Zakładów Leczniczych, które współpracują z innym firmami (pomagamy w zmianie dotychczasowego operatora) proponujemy następujące stawki:

Koszty najmu są cenami netto, zapewniamy bezpłatną łączność terminali (karta sim), bezpłatne wsparcie serwisowe (ponad 100 serwisantów w całym kraju). Jednorazowy koszt instalacji wynosi 50 zł, w miesiącu instalacji brak kosztu najmu, dodatkowo 3 miesiące najmu za 0 zł.

Jak zamówić?

Zadzwoń teraz!

Zgłoś się online: